Další zápas, další body? Mostečtí vyzvou litoměřické Kališníky!

7.2.2017 | Redakce

Již zítra se utkají mostečtí hokejisté s litoměřickými Kališníky. Do utkání půjdou s posilněním sebevědomím, jelikož v minulém kole vcelku jasně porazili horáckou Třebíč 3:1. Také Litoměřice ale odehráli v minulém kole skvělé utkání, když si vyšlápli na lídra z Českých Budějovic! Utkání bude zahájeno v 18:00.

HC Stadion Litoměřice

Litoměřice bojují od samého začátku s výpadky formy. Jeden dobrý výsledek střídá horší, a tak se Litoměřice pohybují na hraně předkola play-off a play-out. Momentálně mají ztrátu na desáté místo tři body, přičemž mají Benátky ještě zápas k dobru. Jiskřičku naděje vykřesali Kališníci v minulém kole, kdy po fantastickém obratu obrali o dva body absolutního lídra soutěže z Českých Budějovic.

Vzájemné zápasy

HC Most - HC Stadion Litoměřice 2:4

Branky a nahrávky: 49. Divíšek (Slavíček), 52. Mical (M. Hanzl) – 3. P. Beránek (Miškář), 9. Barák (Šulc, M. Ondráček), 22. Jaroslav Kalla (J. Veselý), 59. M. Ondráček (Plášil). Rozhodčí:Battěk – Svobodová, Maštalíř. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

HC Stadion Litoměřice - HC Most 3:1

Branky a nahrávky: 7. M. Ondráček (Hanták), 28. R. Pilař (O. Procházka, J. Dvořák), 60. Švagrovský (Hanták, Smetana) – 35. K. Černý (Divíšek, Rulík). Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 720. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

HC Most - HC Stadion Litoměřice 1:2

Branky a nahrávky: 30. Kubinčák (Divíšek) – 14. Nedvídek (Jaroslav Kalla, M. Ondráček), 17. Švagrovský (R. Pilař, Havránek). Rozhodčí: Grech – Zídek, Polák. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 233. Střely na branku: 38:19 (9:9, 18:7, 11:3). Průběh utkání: 0:2, 1:2.

Hráčské a brankářské statistiky

Na čele kanadského bodování se drží dlouholetý extraligový hokejista Jaroslav Kalla. Bývalý hokejista Kladna či Karlových Varů zaznamenal v letošní sezoně čtyřiatřicet kanadských bodů a s obrovským náskokem se sluní na špici bodování svého týmu. Na záda mu totiž až s dvanáctibodovým mankem dýchá Filip Hanták. Pětadvacetiletý odchovanec Sparty zapsal v letošní čtyři branky a osmnáct asistencí.

Mezi obránci se řadí na pozici číslo 1. Jakub Šulc. Zkušený jednatřicetiletý borec vstřelil v dosavadním průběhu sezony pouze jednu branku, k níž ale přidal hned čtrnáct asistencí! Největší porci zápasů odchytal v bráně Litoměřic Jaroslav Pavelka. Třiadvacetiletý brankář Hradce Králové odchytal dvaatřicet zápasů, po nichž si drží skvělý průměr úspěšnosti zákroků 93,08% Zhruba o procento lepší úspěšnost má další brankář z Hradce Králové, Patrik Rybár. Do tří zápasů za Litoměřice naskočil také skvělý extraligový brankář Ondřej Kacetl. Je tedy otázkou, kdo se v utkání proti Mostu postaví do brankoviště.