Most musí v utkání o poslední místo bodovat, situace je kritická

15.11.2016 | Redakce

Hokejisté Mostu se po prvních čtyřiadvaceti zápasech WSM Ligy topí na posledním místě tabulky. Nejbližším soupeřem jim je SK Kadaň, tedy tým, se kterým se již zítra utkají! Trhači si drží odstup čtyř bodů, a tak další porážka Mostu za tři body už by znamenala velký problém a ztrátu sedmi bodů na nejbližšího konkurenta! Úvodní vhazování bude vhozeni zítra na ledě Kadaně v 18:00!

SK Kadaň

Kadaň se aktuálně drží na třináctém místě tabulky WSM Ligy s šestadvaceti body. Trhači ve svém posledním zápase dokázali porazit Třebíč 4:1, a získat tak další drahocenné body. Nejproduktivnějším hráčem Trhačů je Jaroslav Kůs (3+17) s dvaceti body a nejlepší střelec Jakub Chrpa se sedmi vstřelenými brankami. Nejproduktivnějším zadákem Trhačů je Jakub Trefný, který má momentálně na kontě deset kanadských bodů za dvě branky a deset asistencí! Záda jim kryje Jan Strmeň s 92,26% úspěšností a Tomáš Král s 89,91% úspěšností.

Poslední vzájemné utkání:

HC Most – SK Kadaň 3:2

Branky a nahrávky: 7. Divíšek (Slavíček), 23. Rod (Slavíček, Alinč), 25. Slavíček – 27. Trefný (Kůs, Hlava), 59. O. Beránek (Kůs, R. Černý). Rozhodčí: Koziol – Krátký, Klouček. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

HC Most: Hübl – Strejček, Novák, Hora, Šesták, Charousek, Cvrk – Gerhát, Válek, Jurčík – Doležal, Divíšek, Slavíček – Rod, Alinč, Slavíček – Mical, Hanzl, Kubinčák

SK Kadaň: Lukeš – Trefný, R. Černý, Szathmáry, Tejnor, R. Havel, D. Šimek, Blaha – Hlava, Kůs, Šťovíček – O. Beránek, M. Zadražil, Vaněk – Osmík, L. Vrána, Kohout – Ringler, Wágner, Chrpa.