Hokej Česko vs. Rakousko živě: přípravný zápas na MS

Český tým odehraje v rámci přípravy na MS další dvojutkání. Tentokrát bude soupeřem Rakousko. První zápas se uskuteční ve čtvrtek 18. 4. od 17:30.

Baráž o extraligu 2024 živě dnes: Kladno - Vsetín livestream

Dva slavné kluby, jediná vstupenka do extraligy. V letošní hokejové baráži hrají Kladno a Vsetín, sledujte všechny zápasy živě a zdarma.

MS v ledním hokeji 2024: program, skupiny a tabulka

Kompletní program a informace ✅ o skupinách na ⭐MS v hokeji 2024⭐ naleznete přehledně v tomto článku. Jak aktuálně vypadá tabulka, kdy hrají Češi?

Jak sledovat baráž o extraligu online? Livestream zdarma

V baráži o extraligu 2024 hraje Kladno a vítěz 1. ligy. Návod na sledování baráže online vám prozradí, kde sledovat hokejovou baráž živě a zdarma.

Češi v NHL: týmy, platy, historie

Vše o Češích v NHL v jednom článku. Kteří čeští hokejisté letos hrají v NHL a s jakými platy? Prohlédněte si přestupy i statistiky Čechů v NHL.

NHL play-off 2024: program a výsledky

NHL Playoffs je vyvrcholením celé hokejové sezóny v kanadsko-americké NHL.✅ Podívejte se na kompletní informace, program a výsledky NHL play off 2024.

Pardubice vs. Třinec dnes živě: finále extraligy 2024 livestream

Rekordmani extraligy z Pardubic vs. nezlomná dynastie Ocelářů Třinec – tak vypadá finálové menu play off ELH. Užijte si zápasy živě na TV Tipsport.

Finále play off extraliga 2024: termíny, zápasy, výsledky

Klubovou sezonu zakončí strhující série. Ve finále play off extraligy 2023/2024 hrají Pardubice a Třinec, v článku najdete termíny i statistiky zápasů.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024: program

Mistrovství světa v hokeji 2024 v Česku ☑️ hostí Praha a Ostrava. 🧨 Hokejový šampionát je v plánu od 10. května do 26. května 2024. Kdy budou hrát Češi?

Česko vs. Finsko o 3. místo na MS v hokeji žen 2024 živě

Potřetí v řadě se české hokejistky pokusí získat bronz na MS v hokeji žen. Dnes od 19:00 nastoupí v souboji o 3. místo proti Finkám.

Česko vs. Kanada: semifinále MS v hokeji žen 2024 živě

České reprezentantky potřetí v řadě postoupily do semifinále MS v hokeji. V něm se pokusí zaskočit Kanaďanky.

Extraliga play off živě v televizi: Program, přímé přenosy

O titul se hraje i na vašich obrazovkách. Podívejte se na program 📺 přímých přenosů z play off ELH 2024 na ČT Sport a O2 TV Sport. Jaký hokej běží živě...