Aktuální výsledky - hokej Česko a hokej NHL

Nejsledovanější hokejové soutěže u nás jsou kromě domácí extraligy a 1. ligy i zámořská NHL. V naší hokejové rubrice tak naleznete aktuální výsledky nejen z českého hokeje, ale také z kanadsko-americké NHL a dalších prestižních lig.

Sleduj průběh hokejového zápasu ZDE

Extraliga hokej dnes - aktuální program zápasů

Kromě tabulek a výsledků odehraných zápasů máte k dispozici také aktuální rozpis utkání Tipsport extraligy i druhé nejvyšší soutěže s názvem Chance Liga. Kromě základní části zde naleznete také kompletní výsledky z hokejového play off.

🏒Zahraniční i český hokej - online výsledky

Nejen zápasy jednotlivých lig, ale také světové hokejové turnaje jako je Karjala Cup, nebo MS v hokeji jsou v rubrice hokej neustále aktualizovány.

🏒Kde sledovat hokej live/hokej živě?

Hokej je jedním z nejsledovanějších sportů na světě a abyste viděli skvělý hokej z Česka či zahraničí na vlastní oči, nemusíte nutně na vymrzlý stadion. Stačí si zapnout počítač s připojením k internetu a spustit si libovolný online stream zdarma, který nabízí české sázkové kanceláře.

🏒Hokejové přestupy na hokej cz

CZ hokej, nebo-li český hokej je atraktivní i mimo kluziště a to především v posezonní části, kdy dochází k zajímavým přestupům hráčů napříč kluby. Mezi fanoušky však největší nadšení rozpoutá návrat českých hvězd ze slavných lig jako je KHL, nebo NHL.

Sleduj hokej živě s bonusem za registraci - KLIKNI ZDE

Třinec vs. České Budějovice živě: 7. zápas play off ELH

Série mezi Třincem a Českými Budějovicemi dnes vyvrcholí 7. zápasem. Povede se Jihočechům dokonat senzační obrat? Sledujte utkání živě na TV Tipsport.

Zlín vs. Litoměřice živě: 6. zápas play off Chance ligy

Zlín prohrál v Litoměřicích a hrozí mu vyřazení v semifinále play off Chance ligy. Berani mají před 6. zápasem jasný úkol, srovnat na 3:3.

Fortuna a HokejZpravy: Soutěže o lístky na HC Sparta Praha

Fortuna vám přeje. Ve spolupráci s webem HokejZpravy.cz můžete zdarma soutěžit o vstupenky na domácí zápasy HC Sparta Praha v O2 Areně. Jak na to?

Kanadské bodování v NHL a extralize - historie a Češi

Hokejisté🏒 na celém světě jsou často posuzováni dle kanadských bodů, které ve své kariéře nasbírali.✅Kteří jsou ti nejlepší v NHL a v české extralize?

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy 2024: zápasy, výsledky

Osm nejlepších celků sezony jde do sebe. Známe ✔️ program čtvrtfinále play off hokejové extraligy 2024, podívejte se na rozpis a výsledky všech sérií.

České Budějovice vs. Třinec živě: 6. zápas play off ELH

Motor v play off bojuje, ze stavu 0:3 snížil na 2:3 a dnes má šanci doma v Českých Budějovicích vyrovnat čtvrtfinálovou sérii s Třincem.

Litvínov vs. Kometa Brno dnes živě: 6. zápas play off ELH

Litvínov v posledním zápase získal mečbol. Potvrdí jej na domácím ledě, nebo si Kometa vynutí sedmé utkání? Duel sledujte živě v live streamu!

Třinec vs. České Budějovice živě: 5. zápas play off ELH

Třinec mohl v pátek ukončit sérii, ale poprvé ve čtvrtfinále play off prohrál na ledě Českých Budějovic. Další mečbol mají Oceláři doma v 5. zápase.

Kometa Brno vs. Litvínov dnes živě: 5. zápas play off ELH

Ani v jednom z dosavadních čtyř duelů nezvítězil domácí tým. Za stavu 2:2 se série stěhuje pod Špilberk. Páté čtvrtfinále sledujte živě dnes od 17:00.

Hokej Zlín - Litoměřice stream: Chance liga play off dnes živě

První zápas sice zvládly lépe Litoměřice, v odvetě ale jasně dominoval Zlín. Třetí semifinále hostí ZS Luďka Čajky, utkání můžete sledovat živě.

Play off Chance liga 2024: Kde sledovat Jihlava - Vsetín živě?

Na Lapači oba celky získaly po bodu, nyní se semifinále play off Chance ligy stěhuje na Vysočinu. Další klání Dukla Jihlava vs. Vsetín sledujte živě.

Kde sledovat play off Chance ligy živě: online live stream

Marně hledáte přímý přenos v TV? Máme řešení, celé play off 1. hokejové Chance ligy 2024 můžete sledovat živě v online live streamech. Návod je v článku.