Detail zápasu

1. liga ČR přípravné zápasy - přát., diváci: 150

čt 13.8., 17:30
SK Kadaň

Branky a nahrávky: 22. Kubinčák (Řehoř,Havlíček), 34. Chlouba (Charousek,Muller), 43. Rohan, 57. Chrpa (Hlava). Rozhodčí: Petružálek.

HC Most: Horák (Chabr) - Havelka, Hora, Cvrk, Bittner, Procházka, Šesták, Strejček, Grin, Hanzl, Alinč, Tauš, Válek, Mical, Nedrda, Slavíček, Řehoř, Havlíček, Kubinčák, Procházka, Chlapík

SK Kadaň: Hanuljak - Mrázek, Bláha, Charousek, Havel, Rohan, Dvořák, Szathmáry, Muller, Trochta, Chlouba, Hlava, Hejcman, Veselý, Rohan, Vrána, Vaněk, Chrpa, Šťovíček, Doležal, Ringler

Oba dva celky vstoupily podle předpokladu do utkání velice aktivně. V 1. třetině se hra neustále přelévala z jedné strany na druhou. Po nepřesné rozehrávce domácího celku byl v 9.minutě k vidění samostatný únik hostujícího Chlouby, Horák ho ovšem dobře vystihl. Po faulu Kubinčáka následovala přesilovka hostí, domácí jí v klidu přečkali. Gólové šance byly na obou dvou stranách, přesto v 1. třetině branka nepadla.

Hned na úvod 2. třetiny byl k vidění gól na domácí straně, kdy se po přihrávce Řehoře ve 22. minutě prosadil Vojtěch Kubinčák. Ve 25. minutě došlo i na první přesilovku domácího týmu. I přes všechen tlak nebyla využita. Hráči Kadaně měli na holích spoustu šancí, ale Horák byl vždy pozorný. Prosadili se až ve 34. minutě kdy skóroval po přihrávce Charouska Roman Chlouba. Na závěr třetiny došlo ještě ke dvěma vyloučením na domácí straně, hosté je nedokázali využít a tak byl stav stále nerozhodný 1:1.

Na začátku 3. třetiny poslal Most do oslabení Grin. Hráči Kadaně svojí šanci využili a zvýšili tak stav utkání na 1:2, když zakončoval střelou nad lapačkou ve 43. minutě Rohan. Ihned na to následovala přesilovka domácího celku po provinění dvou hráčů Kadaně, bohužel bez využití. Závěr třetiny se nesl ve velmi napínavém duchu. Došlo k vyloučení na straně Kadaně a tak domácí zkoušeli vyrovnat bez golmana. K tomu ale nedošlo. Naopak se prosadili opět hráči Kadaně a Chrpa tak v 57. minutě zvýšil skóre už na 1:3. Most dále pokračoval v power play, zaznamenali ohromné šance, ale konečný výsledek už nijak nezměnili.