Detail zápasu

1. liga ČR přípravné zápasy - přát., arena: Most, diváci: 200

čt 20.8., 17:30
HC Stadion Litoměřice

15, Havlíček(Řehoř, Kubinčák), 23. Kubinčák (Havlíček, Řehoř), 42. Řehoř ( Kubinčák, Strejček), 45. Slavíček (Válek, Strejček), 49. Zdeněk - 25.Ondráček,(Doležal, Švagrovský)

HC Most: Horák, Chabr- Havelka, Černý, Vaněk, Bittner, Procházka T., Strejček, Grin, Machač - Tauš, Alinč, Slavíček, Kubinčák, Havlíček, Řehoř, Válek, Smolka, Zdeněk, Musil, Přeučil, Procházka J.

HC Stadion Litoměřice: Král, Pavelka - Bílek, Šulc, Málek, Piegl, Milkiš, Chmel, Šikner, Racek, Kalla, Antončík, Doležal, Švagrovský, Ondráček, Valášek, Berger, Sýkora, Zajan,. Brandejský, Procházka

Úvodní dějství přineslo vyrovnaný hokej v rychlém tempu. Obě mužstva si vypracovala několik šancí. Horákovi pomohla v jednom případě branková konstrukce. Domácí byli malinko lepším a aktivnějším týmem, přičemž svou snahu korunovali v 15 minutě brankou z hole Havlíčka.

Druhá třetina přinesla vyrovnaný boj, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Domácí ve 23. minutě šli do vedení 2:0, když úspěšným střelcem byl Kubinčák. Hosté výsledek korigovali brankou Ondráčka.

Třetí část hry byla ve znamení převahy domácího celku, který se navíc prosadil i brankově, přičemž především branka Zdeňka byla doslova lahůdková.  Domácí tým po trefách Řehoře, Slavíčka a již zmiňovaného Zdeňka rozhodl utkání ve svůj prospěch. Je potřeba zmínit, že  obě mužstva předvedla zhruba 200 divákům kvalitní podívanou.