Detail zápasu

1. liga ČR přípravné zápasy - přát.

út 25.8., 17:30
(2:1, 3:0,0:2)
EHC Lausitzer Füchse

3. Tauš (Přeučil, Smolka), 17. Slavíček (Alinč), 23. Tauš (Smolka), 37. Válek, 39. Tauš (Přeučil, Smolka) - 12. Frank (Lavalle), 45. Tepper, 57. Lavalle

HC Most: Horák, Chabr- Baránek, Černý, Vaněk, Bittner, Hora, Strejček, Grin, Machač - Alinč, Tauš, Válek, Zdeněk, Musil, Smolka, Slavíček, Řehoř, Havlíček, Kubinčák, Proházka J., Přeučil

EHC Lausitzer Füchse: Fallon, Wiedemann- Geiseler, Poživil, Mücke, Heyer, Ostwald, Frank, Lavalle, Tepper, Schmidt, Classen, Lusch, Linden, Götz, Swinnwn

Domácí tým byl v posledním přípravném utkání na svém ledě aktivnějším a lepším týmem po celé utkání. Úspěšnými střelci byli Tauš, který vstřelil tři branky, dalšími střelci byli Slavíček a Válek.  Domácí tým si svou kombinační hrou vypracoval během celého utkání převahu, kterou v prvních dvou třetinách využili k vytvoření pohodlného náskoku. Ve třetí části  dokázali hosté pouze korigovat na   přijatelný výsledek.