Detail zápasu

HC Kobra Praha

pá 28.8., 17:00
(0:0,1:1,2:1)

40. Hlinka (Jedlička, Borovanský), 43. Slanina (Jakeš), 52. Drahorád ( Jedlička) - 26. Musil (Grin), 55. Baranek (Havlíček)

HC Kobra Praha: Bílek, Langer - Drábek, Kulich, Šteiner, Verbík, Bureš, Lang, Jakeš, Slanina, Kučera, Antončík, Hanták, Škop, Borovanský, Hlinka, Kysela, Sekerka, Drahorád, Jedlička, Hložek

HC Most: Chabr, Horák- Šesták, Hora, Grin, Baranek, Strejček, Vaněk, Bittner, Machač, Válek, Přeučil, Slavíček, Tauš, Havlíček, Řehoř, Musil, Zdeněk, Procházka J.

Mostečtí hokejisté odehráli utkání na ledě druholigové Kobry v hodně improvizované sestavě. V brance HC Most se od začátku objevil Dominik Chabr.Trenéři nechali odpočívat některé opory, a tak hráči bojující o sestavu dostali na ledě hodně prostoru.Po celé utkání byli naši hokejisté lepším celkem, svou herní převahu však gólově nedokázali využít.Ve  26. minutě otevřel gólový účet utkání mostecký Musil, který tečoval střelu Grina.Následovala doslova plejáda zahozených šancí, a tak to byli domácí, kteří třemi brankami v řadě otočili stav utkání  na 3:1 ve svůj prospěch.Hosté i přes velký tlak dokázali pouze snížit z hole Baránka.