Detail zápasu

WSM Liga ČR přípravné zápasy - přát.

HC Stadion Litoměřice

út 9.8., 18:00

15. Kalla, 21. Šulc (Rubeš), 35. Kalla (Smetana), 44. Rubeš (Pletka, Veselý J.), 55. Piegl (Hanták, Švagrovský) – 57. Rod (Hora), 60. Strejček (Divíšek). Rozhodčí: Krob, Folk – Hubínek, Votrubec. Vyloučení: 7:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 5:0, 5:2.

HC Stadion Litoměřice: Šindelář (Veselý F.) – Smetana, Müller, Jebavý, Šulc, Bažant, Frühauf, Šťáva, Piegl – Kalla, Miškář, Paločko – Pletka, Rubeš, Valášek – Procházka O., Hanták, Švagrovský – Veselý J., Štastný, Racek – Kovářů.

HC Most: Spěšný (30. Mouček) – Charousek, Šefl, Hora, Rulík, Strejček, Moravec, Procházka T., Bednárik – Kubinčák, Divíšek, Řehoř – Rod, Alinč, Slavíček – Mical, Trübenekr, Kučera – Ujfaluši, Zdeněk.

Ohlasy k utkání

HC Stadion Litoměřice

Miloš Říha (HC Stadion Litoměřice): V dnešním zápase jsem byl spokojen s pohybem na ledě, také jsem byl spokojen s hrou v druhé třetině, ve které jsme hráli, tak jak bychom chtěli. První a třetí třetina nebyla podle našich představ.

Jiří Doležal (HC Baník Most): I přestože jsme prohráli si myslí, že začátek zápasu jsme hráli dobře. Udělali jsme ale tři hrubé chyby, ze kterých jsme dostali dva góly a poté jsme už byli horším týmem. Domácí hráli výborně přesilovky, při kterých jsme chvílemi nevěděli, jak na ně hrát, ale stále jsou to přípravné zápasy. Na tento zápas jsme se nijak zvlášť nepřipravovali a určitě jsme si z něj odnesli ponaučení.