Detail zápasu

1. liga - O baráž - 8.kolo

st 19.3., 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi

Branky a nahrávky: 43. Slavíček (Bojer, Nedrda) – 3. Hanzl (Meidl), 22. Hanzl (Smetana, Černý). Rozhodčí: Talpa – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 32:42. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

HC Most: Horák – Pavelka, K. Charousek, Kasal, J. Vondráček, Šimon, Machač – Gerhát, Smolka, Písařík – Nedrda, Slavíček, Bojer – Zavřel, P. Sedláček, Kafan – Palaščák, Mašek, Sukharev – Čmolík, Homer.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Petrásek – Grin, Z. Sklenička, Vl. Brož, Vobořil, K. Černý, Smetana, Holomek - Baránek, Alinč, P. Přeučil - D. Tůma, Roubík, Rod - V. Meidl, M. Hanzl, Vávra - Dostálek, Videlka, Pořický.