Hokejka

Nové webové stránky se nacházejí na www.mostectilvi.cz

Finanční výhody od partnerů HOKEJKY, které mohou zaregistrovaní členové HOKEJKY čerpat:

- SALMING: 200,- Kč / na cokoliv, bez omezení – nákup přes e-shop,

- GONGSHOW: 200,- Kč / na cokoliv, bez omezení – nákup přes e-shop,

- mojehokejka.cz: 1.000,- Kč / na cokoliv, bez omezení – nákup přes e-shop,

- BAUER: 300,- Kč / na produkty zn. Bauer, na cokoliv, bez omezení – nákup v kamenných obchodech,

- STŘÍDA SPORT: 300,- Kč k nákupu nad 1.000,- Kč,

- HEJDUK SPORT: 300,- Kč k nákupu nad 2.000,- Kč + 3x broušení bruslí zdarma,

- JB SPORT: 200,- Kč / na cokoliv, bez omezení – nákup v kamenných obchodech,

- JÁGR TEAM: 300,- Kč k nákupu nad 1.000,- Kč – nákup v kamenných obchodech,

- Lékárna.cz : 100,- Kč / na cokoliv, bez omezení – nákup přes e-shop,

- X-hokej: 200,- Kč k nákupu nad 1.000,- Kč – nákup přes e-shop,

- KAPPA: 300,- Kč k nákupu nad 2.000,- Kč; kamenné obchody,

- FAN SHOP národního týmu: 200,- Kč k nákupu nad 1.000,- Kč.

Díky zapojení hokejového hnutí do projektu HOKEJKA budeme mít možnost zrychlit informovanost v rámci celého hokejového dění v České republice (ve spolupráci s ČSLH) – např. o vzniku nových metodických materiálů, poskytování tipů na individuální přípravy malých hokejistů či hráčů, správné stravování, možnosti regenerace atp. To vše ve spolupráci i s profesionálními hráči, trenéry, fyzioterapeuty a poradci.

Tyto informace mohou být velmi užitečné zejména pro rodiče malých hokejistů ale i pro jednotlivé hráče. Pro rodiče HOKEJKA připravuje další témata, jak propojit sport se vzděláním, popřípadě připojí tipy a informace o doplňkových sportech. Mimo tyto témata je cílem též pomoci jak hráčům tak i rodičům s financováním hokejových příprav a zápasů, které rodiče i hráči musí nést, a to ve spolupráci s partnery ledního hokeje, kteří do projektu vkládají finanční bonusy pro jednotlivé členy.

Členy HOKEJKY budeme průběžně informovat o aktuálních akcích a výhodách formou HOKEJKA NEWS.

HOKEJKA bude také operativně reagovat na přání členů HOKEJKY a obsah rozšiřovat.

V současné době připravujeme nové webové stránky (hokejka.cz), v tuto chvíli tyto základní informace naleznete

na www.registrace.hokejka.cz .