• Ústecký kraj

Hlavní zprávy

Zrušení tréninku MŽ

Pátek 13. 5. 2016 se ruší trénink mladších žáků, z důvodu zápasu České republiky na MS 2016

Děkuji za pochopení, L. Bednařík

Spolupráce s trenéry brankářů

Klubu se podařilo domluvit, v rámci spolupráce mezi mládežnickými kluby Sport Most a Litvínov, spolupráci s trenéry brankářů Zdeňkem Orctem a Jiřím Podešvou, kteří budou docházet na ranní brankařské tréninky, od nástupu na led.

Jako asistent trenérů brankářů zůstává Jan Smatana, který bude docházet na ranní tréninky brankářů a také do některých tréninků jednotlivých kategorií.

Dále bylo dohodnuto, že jednotliví brankáři z obou klubů mohou, po domluvě s již zmíněnými trenéry, docházet na tréninky v rámci výměn.

Lukáš Bednařík, předseda statutárního výboru Sport Most z.s.

Schůzka rodičů

Dne 19. 4. 2016, úterý v 17:00 se koná schůze Mladších žáků - ročníky 2005 a 2006 v prostorech velké kabiny hostů na ZS

téma: informace pro rodiče na novou sezonu, suchá příprava.

Klubový lékař

Informace pro rodiče a hráče klubu Sport Most z.s.:

Klubu se podařilo domluvit spolupráci s Mudr. Pavlem Janštou, který bude pro klub zajišťovat sekundární zdravotní péči při úrazech našich hráčů.

Dále pro klub zajišťuje ostaršování hráčů, aby hráč mohl hrát za vyšší kategorii. Ostaršení stojí 200,- Kč a hráč, případně rodič si ho hradí sám.

Formulář ostaršení je na našich webových stránkách, případně u trenérů.

Pan Doktor Janšta pracuje v Nemocnici v Mostě, oddělení ortopedie, 8. patro. Je k dispozici každý pátek 9 - 14 hodin (výjimečně středa, čtvrtek).

Onlajny.com

9.12.2016, 13:21 | Provozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.

• Sport media services s.r.o.